Atribuită Anunț de participare

Furnizare echipamente medicale în cadrul Proiectului ”Creșterea capacității Spitalului Județean de Urgență Bistrița de gestionare a crizei sanitare COVID -19” finanțat prin PROGRAMUL OPERAȚIONAL INFRASTRUCTURĂ MARE. Aparat de ventilatie (Ventilator cu circuit adulti, pediatric si NN 4 buc.; Ventilator mecanic 4 buc.; Ventilator nou Născuți 4 buc)

Număr anunț
CN1037737
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.517.647,06 RON
Valoare atribuită
1.517.646 RON
Data publicării
18.12.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1073667
Termen limită
25.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 247-652403
Documentație de atribuire
DF1133329

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.517.646 RON

din 1.517.647,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.