Atribuită
Anunț de participare
LOC DE JOACA A.I. Cuza-Cerna in municipiul RESITA
- Număr anunț
- SCN1088268
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- SPORT PLAY SYSTEMS SRL (CUI 32375416)
- Cod CPV
- 45112723-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462.184 RON
- Valoare atribuită
- 462.000 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1057792
- Termen limită
- 29.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116889
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPORT PLAY SYSTEMS SRL CUI RO32375416
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Valoare atribuită
462.000 RON
din 462.184 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro