Atribuită
Anunț de participare
Alimente pentru prepararea hranei – Preparate pentru prăjituri și condimente
- Număr anunț
- CN1032388
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- FILVAS SERVCOM SRL (CUI 17975603)
- Cod CPV
- 15612410-8 · Preparate pentru prajituri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272.169,80 RON
- Valoare atribuită
- 342.423,80 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 07:50
- Anunț de atribuire
- CAN1062521
- Termen limită
- 03.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116373
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1116373.pdf
- SEAP_Clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- SEAP_CS _Preparate prajituri_Condimente 24.05.2021_Alex-semnat.docx.p7s
- SEAP_Instructiuni ofertanti-semnat.docx.p7s
- SEAP_Modele de formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 342.423,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PREPARATE PENTRU PRAJITURI | — | FILVAS SERVCOM 3 contracte | 331.586,80 RON |
| FILVAS SERVCOM · contract 60 · 15.02.2022 | 24.144,80 RON | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 39 · 09.09.2021 | 204.507 RON | |||
| FILVAS SERVCOM · contract 1559 · 30.09.2021 | 102.935 RON | |||
| 2 | CREME ȘI GLAZURI PENTRU PRĂJITURI | — | Anulat | — |
| 3 | DECORAȚIUNI PENTRU PRAJITURI | — | Anulat | — |
| 4 | CONDIMENTE, IERBURI AROMATE | — | Anulat | — |
| 5 | SOSURI | — | Anulat | — |
| 6 | PRODUSE DE MORARIT SI PANIFICATIE | — | AMA FRUCT CP 3 contracte | 10.837 RON |
| AMA FRUCT CP · contract 57 · 31.01.2022 | 892 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract 1557 · 29.09.2021 | 3.840 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract 40 · 08.09.2021 | 6.105 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
342.423,80 RON
din 272.169,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro