Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,3% sub estimat
Tehnica de calcul
- Număr anunț
- CN1037804
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.587,30 RON 57,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2021 12:44
- Anunț de atribuire
- CAN1078414
- Termen limită
- 19.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133446
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (11)
Estimat: 177.000 RON Adjudecat: 75.587,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computere personale de tip A și A1 - lot 1 | 24.500 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 58.395 RON |
| 2 | Computere personale de tip B - lot 2 | 37.500 RON | — | |
| 3 | Ecrane de afisare tip A - lot 3 | 5.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Ecrane de afisare tip B - lot 4 | 2.500 RON | — | |
| 5 | Ecrane de afisare tip c - lot 5 | 9.750 RON | — | |
| 6 | Ecrane de afisare tip D - lot 6 | 6.250 RON | Mida Soft Business | 17.192,30 RON |
| 7 | Ecrane de afisare tip E - lot 7 | 14.000 RON | Anulat | — |
| 8 | Ecrane de afisare tip F - lot 8 | 26.000 RON | Anulat | — |
| 9 | Ecrane de afisare tip G H - lot 9 | 27.500 RON | Anulat | — |
| 10 | Statii de lucru HP Z400 - lot 10 | 18.000 RON | Anulat | — |
| 11 | Computer personal Advantech ARK-2120L - lot 11 | 6.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
75.587,30 RON
din 177.000 RON estimat
57,3%
Adjudecat la 42,7% din estimat · economie 101.412,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.