Atribuită Anunț de participare

Servicii de transport aerian

Număr anunț
CN1032474
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600.000 RON
Valoare atribuită
600.000 RON
Data publicării
29.06.2021 13:23
Anunț de atribuire
CAN1066469
Termen limită
02.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116864

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

600.000 RON

din 600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.