Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
„Achiziționarea a 5352 tone sare gemă industrială cu granulozitate 0-8 mm, pentru prestarea serviciului de deszăpezire iarna 2021-2022”
- Număr anunț
- CN1037781
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA (CUI 1590430)
- Cod CPV
- 34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.659.120 RON
- Valoare atribuită
- 1.605.600 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072651
- Termen limită
- 20.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 248-655725
- Documentație de atribuire
- DF1133433
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCIETATEA NATIONALA A SARII SA CUI RO 1590430
Valoare atribuită
1.605.600 RON
din 1.659.120 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 53.520 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.