Atribuită
Anunț de participare
Alimente-5 loturi
- Număr anunț
- CN1032302
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.204.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.367.434 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1064906
- Termen limită
- 30.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 123-325343
- Documentație de atribuire
- DF1116588
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1116588.pdf
- formulare.docx.p7s
- instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Model acord cadru + Subsecvent.docx.p7s
- Model de propunere tehnica.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 1.204.500 RON Adjudecat: 1.367.434 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne si produse din carne | 647.000 RON | CINA CARMANGERIE S.R.L. 6 contracte | 914.247,50 RON |
| CINA CARMANGERIE S.R.L. · contract 4 · 03.01.2022 | 103.620 RON | |||
| CINA CARMANGERIE S.R.L. · contract 4 din data de 03.01.2022 · 03.01.2022 | 103.620 RON | |||
| CINA CARMANGERIE S.R.L. · contract 8612 · 01.04.2022 | 59.030 RON | |||
| CINA CARMANGERIE S.R.L. · contract 28931 · 21.10.2021 | 551.312,50 RON | |||
| CINA CARMANGERIE S.R.L. · contract 30398 din data de 29.10.2021 · 29.10.2021 | 52.455 RON | |||
| CINA CARMANGERIE S.R.L. · contract 16610 · 10.06.2022 | 44.210 RON | |||
| 2 | Lactate | 220.100 RON | LECONFEX 4 contracte | 182.017,50 RON ↓17,3% |
| LECONFEX · contract 28932 · 21.10.2021 | 139.080 RON | |||
| LECONFEX · contract 30487 · 01.11.2021 | 11.392,50 RON | |||
| LECONFEX · contract 5/03.01.2022 · 03.01.2022 | 21.362,50 RON | |||
| LECONFEX · contract 8613 · 01.04.2022 | 10.182,50 RON | |||
| 3 | Conserve, si produse congelate | 213.400 RON | LECONFEX 4 contracte | 186.019 RON ↓12,8% |
| LECONFEX · contract 6/03.01.2022 · 03.01.2022 | 23.574 RON | |||
| LECONFEX · contract 30488 din data de 01.11.2021 · 01.11.2021 | 11.249 RON | |||
| LECONFEX · contract 8614 · 01.04.2022 | 17.156 RON | |||
| LECONFEX · contract 28933 · 21.10.2021 | 134.040 RON | |||
| 4 | Paine, chifle | 58.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Peste | 66.000 RON | EXIMAL IMPEX 3 contracte | 85.150 RON |
| EXIMAL IMPEX · contract 28934 · 21.10.2021 | 61.750 RON | |||
| EXIMAL IMPEX · contract 7/03.01.2022 · 03.01.2022 | 16.000 RON | |||
| EXIMAL IMPEX · contract 30489 din data de 01.11.2021 · 01.11.2021 | 7.400 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CINA CARMANGERIE SRL CUI 2878920
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXIMAL IMPEX SRL CUI RO 6702713
Valoare atribuită
1.367.434 RON
din 1.204.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro