Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Execuție lucrări pentru obiectivul de investiție ”REVITALIZAREA INFRASTRUCTURII ECONOMICE ȘI SOCIALE ÎN MUNICIPIULVATRA DORNEI ”

Număr anunț
CN1037840
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
EURAS SRL (CUI 6661206)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.530.701,48 RON
Valoare atribuită
25.182.447,25 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
22.12.2021 13:00
Anunț de atribuire
CAN1076688
Termen limită
23.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 250-658817
Documentație de atribuire
DF1133289

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 2
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203

Valoare atribuită

25.182.447,25 RON

din 25.530.701,48 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 348.254,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.