Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Reparatii curente la instaltiile SCB pe raza Secției CT 4 Tg. Jiu
- Număr anunț
- CN1037833
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
- Cod CPV
- 45234115-5 · Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 862.009,87 RON
- Valoare atribuită
- 819.264,38 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2021 09:35
- Anunț de atribuire
- CAN1074393
- Termen limită
- 20.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133600
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1133600.pdf
- Formulare+centralizatoare.pdf.p7s
- Model contract CT4.PDF.p7s
- Model Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GDO-MOV IMPEX SRL CUI RO 7686330
Valoare atribuită
819.264,38 RON
din 862.009,87 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 42.745,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.