Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Achiziționare de autospeciala pentru dotarea parcului de utilaje al SC TEGA SA a. Autospecială cu suprastructură compactoare cu o capacitate de minim 8, maxim 9 mc Cantitatea necesara -1 buc

Număr anunț
CN1037829
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144512-0 · Vehicule de compactare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617.270 RON
Valoare atribuită
613.729,28 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
20.12.2021 08:39
Anunț de atribuire
CAN1079665
Termen limită
16.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1132962

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

613.729,28 RON

din 617.270 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3.540,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.