Atribuită
Anunț de participare
Servicii de supervizare ”MODERNIZAREA INFRASTRUCTURII DE DISTRIBUȚIE A ENERGIEI ELECTRICE ÎN PORTUL CONSTANȚA”
- Număr anunț
- SCN1088431
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- VENTURO INVESTMENT SRL (CUI 16296302)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.091.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.185.607,56 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 10:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1062204
- Termen limită
- 30.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117174
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-Supervizare INFR. DISTRIB. EE.doc.p7s
- Caiet sarcini - INFR. DISTRIB. EE.pdf.p7s
- Contract - Supervizare INFR. DISTRIB. EE.pdf.p7s
- Conventie SSM (Anexa la contract).pdf.p7s
- FisaDate_DF1117174.pdf
- Formulare - INFR. DISTRIB. EE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VENTURO INVESTMENT SRL CUI RO 16296302
Valoare atribuită
1.185.607,56 RON
din 1.091.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro