Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Sistem adițional tipar digital - Bielomatik

Număr anunț
CN1032339
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.285.000 RON
Valoare atribuită
3.259.000 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
30.06.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1061502
Termen limită
02.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 124-327909
Documentație de atribuire
DF1116726

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.259.000 RON

din 3.285.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 26.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.