Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,9% sub estimat
Servicii de asigurări auto tip RCA
- Număr anunț
- SCN1088538
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.944,43 RON
- Valoare atribuită
- 83.190 RON 33,9% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2021 16:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1055919
- Termen limită
- 14.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117479
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa1 RCA.xlsx.p7s
- Anexa 1 - Servicii de asigurari.docx.p7s
- Anunt de participare simplificat - Servicii de asigurari.docx.p7s
- CAIET SARCINI ASIGURARI - RCA.docx.p7s
- DUAE - Servicii de asigurari.docx.p7s
- FisaDate_DF1117479.pdf
- Formulare si modele de documente - Servicii de asigurari.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti - Servicii de asigurari.docx_FInal.docx.p7s
- model contract RCA.pdf.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
83.190 RON
din 125.944,43 RON estimat
33,9%
Adjudecat la 66,1% din estimat · economie 42.754,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.