Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

FURNIZARE ROLE ȘI GHIRLANDE DE ROLE

Număr anunț
CN1037849
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
AXA COMPANY SRL (CUI 6661397)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.083.386 RON
Valoare atribuită
1.079.306 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
20.12.2021 14:53
Anunț de atribuire
CAN1074199
Termen limită
25.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1133404

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.079.306 RON

din 1.083.386 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 4.080 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.