Anulată Anunț de participare

Echipamente pentru spații de joacă și fitness

Număr anunț
SCN1088469
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697.478,99 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
01.07.2021 07:08
Anunț de atribuire
SCNA1056650
Termen limită
19.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1117273

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 697.478,99 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente fitness 37.585,55 RON Anulat
2 Echipamente pentru spații de joacă- pentru amenajarea a 13 spaț… 659.893,44 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.