Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat
Furnizarea rechizitelor şcolare pentru elevii din unităţile de învăţământ preuniversitar din judeţul Iaşi în anul școlar 2021-2022
- Număr anunț
- CN1032436
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR AL JUD IASI (CUI 4701614)
- Furnizor / câștigător
- DOLEX COM SRL (CUI 6670360)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679.890,76 RON
- Valoare atribuită
- 597.412,82 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1063966
- Termen limită
- 05.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 126-331165
- Documentație de atribuire
- DF1117006
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOLEX COM SRL CUI RO 6670360
Valoare atribuită
597.412,82 RON
din 679.890,76 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 82.477,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.