Anulată
Anunț de participare
Rezervor pentru transport si alimentare carburanti auto (benzina si motorina) de capacitate 800-1000 litri
- Număr anunț
- SCN1088634
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Cod CPV
- 44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 14:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1062748
- Termen limită
- 16.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117552
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 283.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rezervor pentru transport şi alimentare cu benzină, de capacita… | 156.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Rezervor pentru transport şi alimentare cu motorină, de capacit… | 127.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EURIAL SRL CUI RO 16924229
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.