Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Amenajare străzi în Comuna Fântânele, Județul Constanța-Lot 2
- Număr anunț
- SCN1088628
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTII ERBASU SA (CUI 430008)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.100.440,01 RON
- Valoare atribuită
- 6.923.055,25 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2021 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1064937
- Termen limită
- 26.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117201
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Instructiuni_ofertanti.pdf.p7s
- 3_Caiet_sarcini_Drumuri_lot 2.pdf.p7s
- 4_Draft_contract_Fantanele.pdf.p7s
- 5_Formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1117201.pdf
- Parte desenata.pdf.p7s
- Parte economica fara valori.pdf.p7s
- Parte scrisa.pdf.p7s
- Raport expertiza tehnica.pdf.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII ERBASU SA CUI RO 430008
Subcontractanți 1
ERBASU TOTAL CONSTRUCT SA CUI RO 14090259
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ASFALT DOBROGEA SRL CUI RO24084904
Valoare atribuită
6.923.055,25 RON
din 7.100.440,01 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 177.384,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.