Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Executie lucrari de constructii şi furnizare echipamente tehnologice cu montaj si dotari - „Modernizare, extindere şi dotare grădiniţă, comuna Dragu, sat Voivodeni, nr. 118, jud. Sălaj”

Număr anunț
SCN1088618
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGU (CUI 4637651)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118.624,98 RON
Valoare atribuită
1.117.535,75 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
02.07.2021 13:09
Anunț de atribuire
SCNA1061519
Termen limită
21.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1117114

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 3
ELECTRO GRUP SRL CUI 11894640
ITS GROUP SRL CUI RO 15344371
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.117.535,75 RON

din 1.118.624,98 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.089,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.