Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,4% sub estimat

Servicii de inlocuire a contoarelor de gaz cu membrană, cu debit maxim de până la 16mc/h pentru verificarea metrologică periodică – Sector 6, Bucuresti

Număr anunț
CN1037933
Autoritate contractantă
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Furnizor / câștigător
IRIGC INTREPRINDEREA DE REPARATII SI INSTALATII GAZE SI CONSTRUCTII IMPEX S.R.L. (CUI 5039729)
Cod CPV
50411200-1 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de gaz (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.799.976,61 RON
Valoare atribuită
496.000 RON 72,4% sub estimat
Data publicării
24.12.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1074931
Termen limită
01.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 251-668601
Documentație de atribuire
DF1133845

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AQVA TERMO SANIT SRL CUI RO 10026350
Oferta 2 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

496.000 RON

din 1.799.976,61 RON estimat 72,4%

Adjudecat la 27,6% din estimat · economie 1.303.976,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.