Anulată Anunț de participare

Proiectare si executie lucrari pentru investitia „Infiintare transport public nepoluant pentru mobilitatea urbana a populatiei si reducerea emisiilor de carbon in orasul Odobesti” (AMENAJARE SEDIU ADMINISTRATIV; AMENAJARI URBANE PENTRU TRANSPORTUL PUBLIC)

Număr anunț
SCN1088599
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.048.569,98 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
02.07.2021 10:43
Anunț de atribuire
SCNA1057824
Termen limită
19.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1117494

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
EUROMATERIA SRL CUI RO33204171
Subcontractanți 1
MONDO COM SRL CUI RO 15733530
Terți + subcontractanți 1
URBIS CONCEPT SRL CUI 28381002
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
A.G.GRUPINSTAL SRL CUI RO 15767274
Asociați 1
EURO PROIECT SRL CUI RO 6189279

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.