Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 47,8% sub estimat

RELEE ELECTRICE

Număr anunț
SCN1088553
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
MESSYSTECH SRL (CUI 11471879)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.987,10 RON
Valoare atribuită
18.279 RON 47,8% sub estimat
Data publicării
02.07.2021 08:07
Anunț de atribuire
SCNA1058022
Termen limită
20.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1117371

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TEHNIC FLASH SCS CUI RO 1959466

Valoare atribuită

18.279 RON

din 34.987,10 RON estimat 47,8%

Adjudecat la 52,2% din estimat · economie 16.708,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.