Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

ACHIZIȚIE SISTEM CONTROL TIPAR ROLĂ

Număr anunț
CN1032401
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
42961000-0 · Sisteme de comanda si control (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
860.000 RON
Valoare atribuită
849.700 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
03.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1061820
Termen limită
02.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 127-336181
Documentație de atribuire
DF1116854

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

849.700 RON

din 860.000 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 10.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.