Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare pompa insulina cu sistem integrat de monitorizare glicemica continua si materiale consumabile pentru 12 luni
- Număr anunț
- CN1038002
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.405.495 RON
- Valoare atribuită
- 1.874.240 RON
- Data publicării
- 25.12.2021 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072960
- Termen limită
- 24.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 252-669660
- Documentație de atribuire
- DF1133763
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.docx.p7s
- Caiet sarcini pompe.pdf.p7s
- Ctr. subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1133763.pdf
- FORMULARE SICAP.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
1.874.240 RON
din 1.405.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro