Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitia de lucrari pentru „Amenajare lac Bent si zona de agrement in comuna Crangu, judetul Teleorman”
- Număr anunț
- SCN1088803
- Autoritate contractantă
- Comuna Crangu (CUI 4568594)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL INVEST SRL (CUI 24445804)
- Cod CPV
- 45112700-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 788.722,13 RON
- Valoare atribuită
- 787.945,84 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2021 15:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1065323
- Termen limită
- 06.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116849
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL INVEST SRL CUI RO 24445804
Terți susținători 1
A.N.T.O. FACILITY MANAGEMENT SRL CUI RO36020041
Valoare atribuită
787.945,84 RON
din 788.722,13 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 776,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.