Anulată Anunț de participare

Achiziție licențe, laptopuri și stații de lucru (PC-uri) complet echipate

Număr anunț
CN1038158
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310.352,12 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
31.12.2021 13:00
Anunț de atribuire
CAN1072808
Termen limită
08.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 001-000365
Documentație de atribuire
DF1134298

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 310.352,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Licente 130.520,50 RON Anulat
2 Laptopuri si statii de lucru (PC-uri) echipate complet 179.831,62 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.