Atribuită Anunț de participare

,,Achiziția de produse de birotică – papetărie, hârtie si cartoane”

Număr anunț
CN1038143
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.860.303 RON
Valoare atribuită
14.385.569,64 RON
Data publicării
31.12.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1077285
Termen limită
02.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 001-000283
Documentație de atribuire
DF1134348

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679

Valoare atribuită

14.385.569,64 RON

din 6.860.303 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.