Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat
Servicii generale de întreținere (mentenanță), reparare și dispecerizare a instalațiilor din clădirea sediu AACR
- Număr anunț
- SCN1088753
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.544,14 RON
- Valoare atribuită
- 309.835,68 RON 6,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2021 10:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1058288
- Termen limită
- 19.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117729
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. CUI 18165761
Valoare atribuită
309.835,68 RON
din 332.544,14 RON estimat
6,8%
Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 22.708,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.