Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Consumabile pentru imprimante și fotocopiatoare

Număr anunț
SCN1088748
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404.221,03 RON
Valoare atribuită
396.037,28 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
06.07.2021 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1060879
Termen limită
13.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1117786

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 404.221,03 RON Adjudecat: 396.037,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartuse de cerneala pentru imprimante 149.214,89 RON Mida Soft Business 396.037,28 RON
2 Toner pentru imprimante laser 150.177,31 RON
3 Tonere pentru fotocopiatoare 104.828,83 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

396.037,28 RON

din 404.221,03 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 8.183,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.