Anulată
Anunț de participare
Cartuș reactiv 26 mm de iluminare , Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc roșu, cu o stea, pentru pistol, Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc roșu, cu trei stele, pentru pistol, Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc verde, cu o stea, pentru pistol, Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc verde, cu trei stele, pentru pistol,
- Număr anunț
- CN1032562
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Cod CPV
- 35331000-3 · Munitie pentru arme de foc si de razboi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.184.440 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1064461
- Termen limită
- 17.08.2021 09:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 129-344071
- Documentație de atribuire
- DF1117555
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 4.184.440 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartuș reactiv 26 mm de iluminare | 843.960 RON | Anulat | — |
| 2 | Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc roșu, cu o stea, pen… | 849.160 RON | Anulat | — |
| 3 | Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc roșu, cu trei stele,… | 822.380 RON | Anulat | — |
| 4 | Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc verde, cu o stea, pe… | 846.560 RON | Anulat | — |
| 5 | Cartuș reactiv 26 mm de semnalizare cu foc verde, cu trei stele… | 822.380 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.