Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,6% sub estimat
Servicii de proiectare ”Elaborarea documentației de avizare a lucrărilor de intervenții” în vederea implementării Proiectului ”Reabilitarea și modernizarea drumului județean DJ 114 Sânzieni - Lemnia”
- Număr anunț
- CN1032546
- Autoritate contractantă
- Judetul Covasna (CUI 4201988)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL (CUI 16667478)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 986.000 RON
- Valoare atribuită
- 585.822,04 RON 40,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1071639
- Termen limită
- 11.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 128-339880
- Documentație de atribuire
- DF1117276
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - DALI - DJ 114 - modificat-semnat.pdf.p7m
- CERTIFICAT DE URBANISM-semnat.PDF.p7m
- FisaDate_DF1117276.pdf
- HOTARAREA 21_2021 - REABILITARE - DJ114-semnat.pdf.p7m
- MODEL - Contract servicii elaborare DALI - modificat-semnat.pdf.p7m
- MODEL FORMULARE - DALI - DJ114 - modificat-semnat.pdf.p7m
- TEMA DE PROIECTARE - REABILITARE - DJ114-semnat.pdf.p7m
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL CUI RO 16667478
Asociați 1
SPECIALIST CONSULTING SRL CUI RO19019918
Subcontractanți 6
AQUASOFI SRL CUI 17937243
AVYAN PROIECT SRL CUI RO36956586
GEOLOGIC-TECH SRL CUI 37740695
IMEP SYSTEMS SRL CUI 29533818
ALEX GEOCAD SRL CUI RO16197635
IOVIDIA COM SRL CUI RO 4492011
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
Subcontractanți 7
ACVADESIGN SRL CUI RO36636956
CALORIA SRL CUI RO 247885
CARTARE AGROCHIMICA SRL CUI RO33186628
GEO-TECH SRL CUI 9444872
MELNY SRL CUI RO 22876223
PROFER CF S.R.L. CUI RO23724401
ROAD & BRIDGE DESIGN SRL CUI 22347087
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Subcontractanți 6
AQUA PROCIV PROIECT SRL CUI RO 8594855
CARTARE AGROCHIMICA SRL CUI RO33186628
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
DTG ALFA SRL CUI RO28114226
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE VASILE PARVAN CUI 4266804
ONISTUA - COM SRL CUI RO 7234092
Valoare atribuită
585.822,04 RON
din 986.000 RON estimat
40,6%
Adjudecat la 59,4% din estimat · economie 400.177,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.