Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Achizitie tractor cu cabina si remorca basculabila trilateral
- Număr anunț
- SCN1088850
- Autoritate contractantă
- COMUNA ISVOARELE (CUI 16462227)
- Furnizor / câștigător
- CRISMONI GENERAL COM SRL (CUI 8398905)
- Cod CPV
- 16710000-5 · Tractoare agricole cu insotitor uman (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227.000 RON
- Valoare atribuită
- 217.880 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.07.2021 10:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1057836
- Termen limită
- 23.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117792
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 227.000 RON Adjudecat: 217.880 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1: tractor (cu cabina) | 177.000 RON | CRISMONI GENERAL COM | 217.880 RON |
| 2 | Lotul 2: remorca basculabila trilateral | 50.000 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
217.880 RON
din 227.000 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 9.120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.