Număr anunț
CN1038190
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842.380 RON
Valoare atribuită
1.739.875,22 RON
Data publicării
30.12.2021 10:11
Anunț de atribuire
CAN1080495
Termen limită
02.02.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1134431

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EXPERT SERV SRL CUI RO 6484589

Valoare atribuită

1.739.875,22 RON

din 842.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.