Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE: „SISTEM PORTABIL COMBINAT ANALIZE ULEIURI”
- Număr anunț
- CN1032751
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.615 RON
- Valoare atribuită
- 176.600 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 08:28
- Anunț de atribuire
- CAN1061930
- Termen limită
- 12.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117773
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
176.600 RON
din 176.615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro