Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

Sistem gaz-cromatograf cuplat cu spectrometru de masă (GC-MS)

Număr anunț
CN1032611
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38433100-0 · Spectrometre de masa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008.403 RON
Valoare atribuită
887.368 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
07.07.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1062278
Termen limită
09.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 129-341957
Documentație de atribuire
DF1117152

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

887.368 RON

din 1.008.403 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 121.035 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.