Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat

Servicii colectare, transport, eliminare deseuri periculoase din subunitati S.R.T.F.C. TIMISOARA

Număr anunț
SCN1088981
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SETCAR SA (CUI 6873861)
Cod CPV
90700000-4 · Servicii privind mediul (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.625 RON
Valoare atribuită
24.875 RON 6,6% sub estimat
Data publicării
08.07.2021 16:22
Anunț de atribuire
SCNA1056457
Termen limită
21.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108873

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SETCAR SA CUI RO 6873861

Valoare atribuită

24.875 RON

din 26.625 RON estimat 6,6%

Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 1.750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.