Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Servicii pentru regenerarea padurii si ajutorarea regenerarii naturale la ocolul D.S.ILFOV-O.S. Branesti
- Număr anunț
- CN1038299
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SKOVEN FOREST SRL (CUI 25366113)
- Cod CPV
- 77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454.749 RON
- Valoare atribuită
- 425.500,61 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.01.2022 08:20
- Anunț de atribuire
- CAN1076052
- Termen limită
- 09.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1134789
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SKOVEN FOREST SRL CUI RO 25366113
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATLANTA WOOD S.R.L. CUI 39703901
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. CUI 37196667
Valoare atribuită
425.500,61 RON
din 454.749 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 29.248,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.