Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
“Achiziționare și montare contori pentru încălzire și apă caldă de consum la branșamentele blocurilor de locuințe aferente PT 10, Localitatea Cernavoda, Județul Constanța”
- Număr anunț
- SCN1088963
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 38550000-5 · Contoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418.487 RON
- Valoare atribuită
- 396.440,87 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2021 10:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1057266
- Termen limită
- 20.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117781
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1
BLUENOTE COMMUNICATIONS SA CUI RO 15146404
Valoare atribuită
396.440,87 RON
din 418.487 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 22.046,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.