Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat
MODERNIZARE DRUMURI DE ACCES, PARCARI
- Număr anunț
- SCN1088948
- Autoritate contractantă
- ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
- Furnizor / câștigător
- GEDA COM SRL (CUI 4053539)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.376.631,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.694.774,29 RON 12,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.07.2021 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1061193
- Termen limită
- 28.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118009
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Subcontractanți 1
DOLREX SRL CUI RO 16034840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROCIFAL CONSTRUCŢII SRL CUI 29654100
Terți susținători 1
CONSTRUCTIA SA CUI RO 5515474
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Asociați 1
LEMACONS SRL CUI RO26287387
Valoare atribuită
4.694.774,29 RON
din 5.376.631,44 RON estimat
12,7%
Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 681.857,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.