Atribuită
Anunț de participare
servicii de proiectare și execuție lucrări aferente obiectivului „Modernizare si dotare scoala gimnaziala “Invatator Ion Mateescu” comuna Poiana Campina, judetul Prohova”
- Număr anunț
- SCN1088931
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIANA CAMPINA (PRIMARIA COMUNEI POIANA-CAMPINA PRAHOVA) (CUI 2845737)
- Furnizor / câștigător
- AVENTUS DESIGN SRL (CUI 35931524)
- Cod CPV
- 45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.009.940,28 RON
- Valoare atribuită
- 5.373.979,49 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1058693
- Termen limită
- 30.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118074
Documente
Documentația de atribuire
- 2 liste scoala Poiana Campina.pdf
- 3 LISTA DE UTILAJE ECHIPAMENTE.pdf
- Anexa - Grila de analiza a conformitatii proiectului tehnic-semnat.pdf
- CAIET DE SARCINI.pdf
- DALI SEAP.pdf
- FisaDate_DF1118074.pdf
- formulare-semnat.pdf
- instructiuni suplimentare elaborare oferte-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MARISTAR COM SRL CUI 22579117
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL CUI RO 25609735
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ATHENAEUM CONSTRUCT S.R.L. CUI 5602554
Asociați 1
ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL CUI RO 6779415
Subcontractanți 1
SECTRON GUARD SRL CUI 36195078
Valoare atribuită
5.373.979,49 RON
din 5.009.940,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro