Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Proiectare , inclusiv asistență tehnică, execuție și echipare pentru obiectivul de investiții ”Reabilitare bloc operator și sistem electric al Spitalului Județean de Urgență Ploiești”

Număr anunț
CN1038325
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
VELMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29403699)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.841.996 RON
Valoare atribuită
43.710.500 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
13.01.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1079832
Termen limită
21.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 010-016929
Documentație de atribuire
DF1134767

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
CONCELEX SRL CUI RO 6544184
GED PROJECT SRL CUI 36334770
Subcontractanți 9
ATICUS VISION SRL CUI RO 23544443
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
RAMI - INSTAL SRL CUI RO 21926722
Terți + subcontractanți 1
ARTEHNIS SRL CUI 18287343

Valoare atribuită

43.710.500 RON

din 43.841.996 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 131.496 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.