Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Achiziție Autoturisme categoria SUV – 10 buc

Număr anunț
CN1038287
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750.000 RON
Valoare atribuită
731.852,10 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
05.01.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1077089
Termen limită
07.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 005-006176
Documentație de atribuire
DF1134762

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

731.852,10 RON

din 750.000 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 18.147,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.