Anulată
Anunț de participare
Achiziționarea unui Sistem Informatic pentru Administrarea Activității de Inspecții și Controale a Agenţiei Naţionale pentru Pescuit şi Acvacultură
- Număr anunț
- SCN1089087
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640.500 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 18:25
- Termen limită
- 27.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1117866
Documente
Documentația de atribuire
- 04.07.2021-Formulare ANPA AMIC VALID TABLETE.DOCX.p7s
- 05.07.2021_Caiet de sarcini AMIC VALID TABLETE.fin.pdf.p7s
- 05.07.2021-I_CONTRACT_Produse_AMIC VALID TABLETE.DOCX.p7s
- 05.07.2021-II1_Contract_PRODUSE_CG_AMIC VALID TABLETE.DOCX.p7s
- 05.07.2021-II2_Contract_PRODUSE_CS_AMIC VALID TABLETE.DOCX.p7s
- 05.07.2021 - SECTIUNEA II instructiuni pentru ofertanti AMIC VALID TABLE....pdf.p7s
- FisaDate_DF1117866.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CRITICAL TECHNOLOGIES SRL CUI 33787628
Subcontractanți 1
CENTRUL PENTRU SERVICII DE RADIOCOMUNICATII SRL CUI RO5573351
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.