Atribuită
Anunț de participare
Achizitie buldoexcavator pentru dotarea primariei Mischii, judetul Dolj
- Număr anunț
- SCN1089056
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCHII (CONSILIUL LOCAL MISCHII) (CUI 4554157)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357.000 RON
- Valoare atribuită
- 356.895 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 12:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1056894
- Termen limită
- 26.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118213
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
356.895 RON
din 357.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro