Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

Furnizare Surse neintreruptibile de alimentare-UPS pentru radarele TPS-77

Număr anunț
SCN1089055
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
POWER BACK-UP SERVICES SRL (CUI 26238821)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.000 RON
Valoare atribuită
279.360 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
09.07.2021 12:43
Anunț de atribuire
SCNA1056419
Termen limită
23.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118166

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

279.360 RON

din 288.000 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 8.640 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.