Atribuită
Anunț de participare
Carburant auto pe bază de carduri 2
- Număr anunț
- SCN1089054
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204.518 RON
- Valoare atribuită
- 374.512,77 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 12:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1058451
- Termen limită
- 23.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118124
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru si Contract subsecvent Carburanti auto pe baza de carduri 2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Carburanti auto pe baza de carduri 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1118124.pdf
- Formulare ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
374.512,77 RON
din 204.518 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro