Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat

Contract de achizitie publica de furnizare aparatura medicala, divizat pe 2 loturi

Număr anunț
SCN1088999
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146.400 RON
Valoare atribuită
136.500 RON 6,8% sub estimat
Data publicării
09.07.2021 07:38
Anunț de atribuire
SCNA1057640
Termen limită
23.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118222

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 146.400 RON Adjudecat: 136.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Electrocardiograf 20.400 RON BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. 11.400 RON ↓44,1%
2 Ecocardiograf portabil 126.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 125.100 RON ↓0,7%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

136.500 RON

din 146.400 RON estimat 6,8%

Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 9.900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.