Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,2% sub estimat
Achizitie - Platforma monitorizare multimodala non invaziva
- Număr anunț
- CN1032722
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33172000-6 · Aparate de anestezie si de reanimare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.322 RON
- Valoare atribuită
- 85.800 RON 22,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.07.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1064956
- Termen limită
- 13.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 132-350245
- Documentație de atribuire
- DF1117665
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
S&T MEDTECH S.R.L. CUI RO 8936710
Valoare atribuită
85.800 RON
din 110.322 RON estimat
22,2%
Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 24.522 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.