Atribuită
Anunț de participare
Furnizare tonere si consumabile pentru multifunctionale
- Număr anunț
- CN1032704
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.669.180 RON
- Valoare atribuită
- 3.297.147,73 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1062948
- Termen limită
- 10.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 131-345636
- Documentație de atribuire
- DF1117530
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1117530.pdf
- formulare 1.pdf.p7s
- instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- model acord cadru.pdf.p7s
- model contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
3.297.147,73 RON
din 1.669.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro