Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat

Furnizare echipamente de antrenament pentru echipele tactice

Număr anunț
RFQ1000301
Autoritate contractantă
UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
Furnizor / câștigător
STIMPEX SA (CUI 326768)
Cod CPV
35810000-5 · Echipament individual (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.037.819,42 RON
Valoare atribuită
781.885 RON 24,7% sub estimat
Data publicării
12.07.2021 15:52
Anunț de atribuire
RFQA1000220
Termen limită
04.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118585

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
STIMPEX SA CUI RO 326768
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

781.885 RON

din 1.037.819,42 RON estimat 24,7%

Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 255.934,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.